Tomas Almberg skulptur

Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936): Skulptur, patinerad vitmetall, signerad Almberg, höjd inkl. sockel 87 cm

Slitage

902341

2021-04-13