Bjørn Wiinblad Rosenthal
Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BJØRN WIINBLAD, 35 delar, kaffeservis, porslin, Rosenthal, 12 assietter, 12 kaffekoppar med fat, kaffekanan med lock, gräddkanna, sockerskål, 2 ställ, 6 mindre fat.
Zustandsbeschreibung
Mindre bruksslitage, nagg på en kaffekopps fotring.
902347
2021-04-24