Bjørn Wiinblad Rosenthal

Bjørn Wiinblad Rosenthal
Bjørn Wiinblad Rosenthal

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BJØRN WIINBLAD, 35 delar, kaffeservis, porslin, Rosenthal, 12 assietter, 12 kaffekoppar med fat, kaffekanan med lock, gräddkanna, sockerskål, 2 ställ, 6 mindre fat.

Zustandsbeschreibung

Mindre bruksslitage, nagg på en kaffekopps fotring.

902347

2021-04-24