Michael Byron

Michael Byron
Michael Byron

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

MICHAEL BYRON (USA, Född 1954): Figurscen, signerad á tergo, daterad -90, blandteknik på papper, ca 23,5x18 cm

902357

2021-04-13