Jan Naliwajko objekt
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 2001, ca 42x100 cm
Kuntoraportti
902360
Päivämäärä:
2021-04-13