Märta Måås-Fjetterström
Valmis
2021-04-19
902385
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Crocus", vävnad / duk, röllakan, osignerad, ca 24x64 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage