Märta Måås-Fjetterström

Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Crocus", vävnad / duk, röllakan, osignerad, ca 24x64 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

902385

2021-04-19