1 500 SEK
2 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Crocus", vävnad / duk, röllakan, osignerad, ca 24x64 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage
902385
2021-04-19