Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CROSS, pennor, 4 st, guldpläterade, 2 kulspetspennor, 1 stiftpenna, 1 filtpenna, längd 23,5 cm.
Bruksslitage, mindre bucklor.
902386
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här