Sowa+Reiser Walt Disney Litografier 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOWA+REISER, Walt Disney, färglitografier, 2 st, dekor med Mickey Mouse, signerade och numrerade, ca 17x15 cm, tryckyta ca 4.5x4.5 cm

Ej examinerade ur ram.

902391

2021-04-18