Klubbat för:
1 600 EUR
Utropspris
1 800 EUR
LARS GUNNAR-NORDSTRÖM (1924-2014) "Improvisation" (1952), serigrafi, 1/25, signerad, bildyta 39x19,5 cm
fuktskador
902399
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här