Jaakko Somersalo träsnitt

Jaakko Somersalo träsnitt
Jaakko Somersalo träsnitt
Jaakko Somersalo träsnitt
Jaakko Somersalo träsnitt
Jaakko Somersalo träsnitt
Jaakko Somersalo träsnitt
Jaakko Somersalo träsnitt
Jaakko Somersalo träsnitt

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

JAAKKO SOMERSALO (1916-1966) dansare, signerad samt daterad -49, träsnitt, 5/15, 45x33 cm

902405

2021-04-18