Juha Soisalo oljemålning

Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning

Klubbat för:

920 EUR

Utropspris

600 EUR

JUHA SOISALO (1941-2016) komposition, signerad samt daterad -67, olja på pannå, 63x123 cm

902409

2021-04-18