Juha Soisalo oljemålning

Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning

Klubbat för:

920 EUR

Arviointi

600 EUR

Kuvaus

JUHA SOISALO (1941-2016) komposition, signerad samt daterad -67, olja på pannå, 63x123 cm

Kuntoraportti

902409

Päivämäärä:

2021-04-18