Juha Soisalo oljemålning
Klubbat för:
920 EUR
Arviointi
600 EUR
Kuvaus
JUHA SOISALO (1941-2016) komposition, signerad samt daterad -67, olja på pannå, 63x123 cm
Kuntoraportti
902409
Päivämäärä:
2021-04-18