Hyllsystem
Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
OLLE PIRA, HYLLSYSTEM, ekfanerad, 1900-talets mitt.
8 svartlackerade hyllbärare, höjd 200 cm,
17 hyllplan bredd 90 cm, djup 20cm,
5 hyllplan, bredd 90, djup 40 cm,
3 skåpssektioner bredd 90, djup 40 och höjd 50 cm,
Lätt slitage
902425
2021-04-18