Hyllsystem

Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem

Klubbat för:

500 EUR

Utropspris

1 000 EUR

OLLE PIRA, HYLLSYSTEM, ekfanerad, 1900-talets mitt.
8 svartlackerade hyllbärare, höjd 200 cm,
17 hyllplan bredd 90 cm, djup 20cm,
5 hyllplan, bredd 90, djup 40 cm,
3 skåpssektioner bredd 90, djup 40 och höjd 50 cm,

Lätt slitage

902425

2021-04-18