Per Stenius akvarell

Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell
Per Stenius akvarell

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

PER STENIUS (1922-2014) solnedgång, signerad samt daterad -45, akvarell, 29x39 cm

902430

2021-04-18