Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NICOLAS ISSAÏEV (alt. Nikolai Isaev, 1891-1977): Stad i solnedgång, olja på duk monterad på pannå, signerad Issaïev, ca 33x46 cm
902431
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här