Karmstolar teak

Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak
Karmstolar teak

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, teak, 1950/60-tal, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage

902432

2021-04-16