Tuomas von Boehm träsnitt

Tuomas von Boehm träsnitt
Tuomas von Boehm träsnitt
Tuomas von Boehm träsnitt
Tuomas von Boehm träsnitt
Tuomas von Boehm träsnitt
Tuomas von Boehm träsnitt
Tuomas von Boehm träsnitt
Tuomas von Boehm träsnitt

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

TUOMAS VON BOEHM (1916-2000) komposition med bord, signerad samt daterad 1954, träsnitt, et I 24 et II 21/24 X T.p.l´a, 32x47 cm

902440

2021-04-18