Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NOËL DELIVEYNE (Frankrike, 1900-tal): Komposition, olja på metallplåt, plåt med oregelbunden form, signerad, monterad på kanvas, plåtens storlek ca 20x28 cm
902441
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här