Noël Deliveyne olja på plåt

Noël Deliveyne olja på plåt
Noël Deliveyne olja på plåt
Noël Deliveyne olja på plåt
Noël Deliveyne olja på plåt
Noël Deliveyne olja på plåt
Noël Deliveyne olja på plåt
Noël Deliveyne olja på plåt
Noël Deliveyne olja på plåt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOËL DELIVEYNE (Frankrike, 1900-tal): Komposition, olja på metallplåt, plåt med oregelbunden form, signerad, monterad på kanvas, plåtens storlek ca 20x28 cm

902441

2021-04-13