Edwin Toovey
2021-04-16
902459
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EDWIN TOOVEY (1826-1906): Landskap med får, signerad och daterad Edwin Toovey 1861, akvarell, ca 45x32 cm