Matbord David Blomberg

Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg
Matbord David Blomberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, David Blomberg AB, 1900-tal, pelarfot, 3 iläggsskivor, höjd ca 75, diameter 125, 3 iläggsskivor à 50 cm vardera

Bruksslitage

902467

2021-04-14