Ring guld pärla

Ring guld pärla
Ring guld pärla
Ring guld pärla
Ring guld pärla
Ring guld pärla
Ring guld pärla
Ring guld pärla
Ring guld pärla

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

150 EUR

RING, 18K guld, odlad pärla 6 mm, Kaarlo Lappalainen, Helsingfors 1950-tal, ringstorlek 17,25, vikt ca 1,5 g

Gravyr, bruksslitage.

902469

2021-04-21