Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, efter antik förlaga, brickmärkt Ny Carlsberg Glyptotek Köbenhavn, Eneret, gips, höjd 38 cm
Nagg, smuts, slitage
902476
2021-04-14