Gipsskulptur

Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, efter antik förlaga, brickmärkt Ny Carlsberg Glyptotek Köbenhavn, Eneret, gips, höjd 38 cm

Nagg, smuts, slitage

902476

2021-04-14