Skrivbyrå
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBYRÅ, 1900-tal, fanér av massurbjörk, underdel med skåp, skrivklaff och bakomliggande lådor, höjd ca 127, 77x30 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fanérskador och sprickor, 1 nyckelskylt saknas, 2 nycklar medföljer vid utlämningen
902478
2021-04-14