Hanna Pauli akvarell

Hanna Pauli akvarell
Hanna Pauli akvarell
Hanna Pauli akvarell
Hanna Pauli akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

HANNA PAULI (1864-1940): Motiv från Visby, stämpelsignerad samt daterad 1893 på baksidan, akvarell, ca 10,5x14 cm

Proveniens: Auktion Pauli 1942

902487

2021-04-14