Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BICORNE, svensk, 1800-tal, i svärtad trälåda, längd ca 42 cm
Skador på trälåda
902503
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här