Aquamanile vigvattenkärl brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AQUAMANILE (vigvattenkärl), brons, stående på tre tassar, mynningen med dekor av huvud, latinsk text på kroppen, 1800-tal, höjd 20 cm

Slitage

902506

2021-04-14