Olle Bonnier litografi

Olle Bonnier litografi
Olle Bonnier litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016), litografi, komposition, signerad och daterad 68, samt numrerad 20/40, ca 12,5x57 cm

902509

2021-04-14