Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OLLE BONNIÉR (1925-2016), litografi, komposition, signerad och daterad 68, samt numrerad 20/40, ca 12,5x57 cm
902509
2021-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här