Olle bONNIER LITOGRAFI
Vollendet
2021-04-14
902510
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016), komposition, signerad Olle Bonnier, samt numrerad 60/100, ca 46x52 cm