Parvaser brons biskviporslin
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VASER, 1 par, stående på fot av förgylld brons med emaljinläggningar, livet i form av figurscen i biskviporslin, hals i brons med emaljinläggningar, sannolikt Frankrike, sent 1800-tal, höjd 34,5 cm
Smärre slitage
902511
2021-04-14