Klaffbord med stolar England 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KLAFFBORD, STOLAR, 3 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, klaffbord på hjultrissor, höjd ca 76, 89x29 (136), ett par karmstolar, betsade, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, märken, stolar något ostabila
902519
2021-04-16