Klaffbord med stolar England 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KLAFFBORD, STOLAR, 3 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, klaffbord på hjultrissor, höjd ca 76, 89x29 (136), ett par karmstolar, betsade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken, stolar något ostabila

902519

2021-04-16