Speldosa fågelbur
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPELDOSA, i form av fågelbur, 1900-talets första hälft, mässing med infattade färgade stenar, fågel klädd i fjädrar, höjd ca 25 cm
Smärre slitage, speldosan och fåglar fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen
902527
2021-04-14