Speldosa fågelbur

Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur
Speldosa fågelbur

Klubbat för:

9 400 SEK

4 000 SEK

SPELDOSA, i form av fågelbur, 1900-talets första hälft, mässing med infattade färgade stenar, fågel klädd i fjädrar, höjd ca 25 cm

Smärre slitage, speldosan och fåglar fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen

902527

2021-04-14