Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIVSTÄLL, silver, rött glas, sekelskifte 1800/1900, håller för silvertest, längd ca 15,5 cm, höjd 7,5 cm
Bruksslitage, smånagg, mittdel sned/tilltryckt
902534
2021-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här