Skrivställ

Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

SKRIVSTÄLL, silver, rött glas, sekelskifte 1800/1900, håller för silvertest, längd ca 15,5 cm, höjd 7,5 cm

Bruksslitage, smånagg, mittdel sned/tilltryckt

902534

2021-04-14