Sideboard
Vollendet
2021-04-15
902535
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, luckor med bakomliggande hyllor i vit laminat, lådor vissa med fack, fanér i teak, 3 nucklar finns, höjd ca 88 samt 183x42 cm
Fuktreingar påp ovansidan, bruks och ålderarelaterat slitage