Parurnor Frankrike empire

Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire
Parurnor Frankrike empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARURNOR (2), empire, porslin, förgyllda, hänklar, på urnan dekoration med figurscen samt blomsterkorg, Frankrike, höjd ca 32 cm

Smärre slitage på förgyllning

902541

2021-04-14