Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, epreuve d´artiste, färglitografi, bildmått 56,5x41,5 cm

902550

2021-04-13