Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHARLES SJÖHOLM (föddd 1933): Utsikt mot Karlbergs slott, signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm
902555
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här