Thomas Holm oljemålning

Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS HOLM (samtida): "Creamy bit of an unknown plesure", signerad a tergo, olja på duk, ca 65x91 cm

Oramad

902556

2021-04-17