Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTAL, 1900/2000-tal, med korintiskt kapitäl, skuren i trä samt patinerad, höjd ca 80 cm
Ingår i temaauktionen Grand Tour
Smäre slitage
902570
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här