Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900/2000-tal, med korintiskt kapitäl, skuren i trä samt patinerad, höjd ca 80 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Smäre slitage

902570

2021-04-25