Mikroskop

Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKROSKOP, tidigt 1900-tal, Axel Lundqvist AB Stockholm PA Nordstedt och Söner Stockholm, numrerat 96363, totalhöjd inkl. höjd ca 33 resp 19x16 cm, etui

Bruksslitage

902591

2021-04-13