Claire view komposition

Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): "Carambole", signerade samt daterad Claire View -19, olja på duk, ca 113x85 cm

902620

2021-04-15