Claire view komposition

Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): "Scary Spice", signerade samt daterad Claire View -19, olja på duk, ca 50x40 cm

902627

2021-04-16