Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKVARELL, figurscen med djur, Japan, 1900-talets första hälft, ett sigill, bildyta ca 31,5x50 cm, ej ramad
Etikett a tergo
Smärre slitage, ej ramad
902628
2021-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här