Akvarell Japan tuppar

Akvarell Japan tuppar
Akvarell Japan tuppar
Akvarell Japan tuppar
Akvarell Japan tuppar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKVARELL, figurscen med djur, Japan, 1900-talets första hälft, ett sigill, bildyta ca 31,5x50 cm, ej ramad

Etikett a tergo

Smärre slitage, ej ramad

902628

2021-04-14