Claire view komposition

Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition
Claire view komposition

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): "The Ostrich", signerade samt daterad Claire View -19, olja på duk, ca 24x18 cm

902630

2021-04-16