Tanka Tibet

Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANKA, på duk, Tibet, 1900-tal, ca 49x37 cm, text / signering a tergo

Ej ramad, smärre rullveck, färgbortfall, krackelyr

902631

2021-04-14