Barstol

Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol
Barstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ANTONIO CITTERIO, "Spoon", barstol för Kartell, svart plast, sitthöjd 78 cm

Bruksslitage, repor, märken

902636

2021-04-13